14.01.2019 в 12:22

Дзень нараджэння Ліцэя і сустрэча выпускнікоў - 2019!

**Сустрэча выпускнікоў**, прысвечаная 29\-годдзю Ліцэя БДУ, адбудзецца **1 лютага**. Сардэчна запрашаем усіх выпускнікоў наведаць сваю Alma Mater, сустрэцца з сябрамі і настаўнікамі. Пачатак мерапрыемства ў **18:30**. Квіткі можна набыць у кабінеце 323.

У праграме святкавання таксама запланавана:
31 студзеня а 16.00 \- Святочны канцэрт для ліцэістаў
1 лютага а 9.00 \- XXV Навукова\-практычная канферэнцыя "Першы крок у навуку"
2 лютага а 10.00 \- Спартландыя з удзелам каманд настаўнікаў, ліцэістаў і іх бацькоў.

З Днём нараджэння, Ліцэй!
Сустрэча выпускнікоў, прысвечаная 29-годдзю Ліцэя БДУ, адбудзецца 1 лютага. Сардэчна запрашаем усіх выпускнікоў наведаць сваю Alma Mater, сустрэцца з сябрамі і настаўнікамі. Пачатак мерапрыемства ў 18:30. Квіткі можна набыць у кабінеце 323.

У праграме святкавання таксама запланавана:
31 студзеня а 16.00 - Святочны канцэрт для ліцэістаў
1 лютага а 9.00 - XXV Навукова-практычная канферэнцыя "Першы крок у навуку"
2 лютага а 10.00 - Спартландыя з удзелам каманд настаўнікаў, ліцэістаў і іх бацькоў.

З Днём нараджэння, Ліцэй!

Читать всю новость
08.01.2019 в 14:27

Специальный фонд Президента Республики Беларусь по социальной поддержке одаренных учащихся и студентов

Представители [БГУ](http://bsu.by/) удостоены различных наград Специального фонда Президента Республики Беларусь по социальной поддержке одаренных учащихся и студентов. Соответствующее распоряжение Глава государства подписал 31 декабря.
Представители БГУ удостоены различных наград Специального фонда Президента Республики Беларусь по социальной поддержке одаренных учащихся и студентов. Соответствующее распоряжение Глава государства подписал 31 декабря.
04.01.2019 в 11:42

III этап Республиканской предметной олимпиады

III этап Республиканской предметной олимпиады пройдет в Лицее БГУ с 8 января по 11 января 2019 года. Открытие олимпиады состоится 8 января в 10:00 в актовом зале Лицея БГУ.
05.01.2019 в 18:30

Подготовка к ЦТ2019

Поступила в продажу серия пособий для подготовки к централизованному тестированию по физике. В одиннадцати интерактивных печатных изданиях содержится более 60 часов видеорешений типовых и наиболее сложных задач, предлагавшихся на репетиционном и централизованном тестировании в период с 2003 по 2018 год.
28.12.2018 в 15:34

С Новым годом!

**Віншуем усіх ліцэістаў і іх бацькоў, выпускнікоў, супрацоўнікаў Ліцэя БДУ з Калядамі і Новым годам! Няхай Новы 2019 год прынясе нам усім шмат прыемных падарункаў, светлых цудаў, добрых словаў і простых рэчаў!**
05.01.2019 в 14:30

Итоги первого этапа репетиционного тестирования

Традиционно более половины абитуриентов Минска проверили свои знания в Лицее БГУ на первом этапе репетиционного тестирования. **7459** абитуриентов посетило самый популярный пункт проведения РТ в городе с 1 октября по 29 декабря. С 1 января стартовал второй этап репетиционного тестирования.
Традиционно более половины абитуриентов Минска проверили свои знания в Лицее БГУ на первом этапе репетиционного тестирования. 7459 абитуриентов посетило самый популярный пункт проведения РТ в городе с 1 октября по 29 декабря. С 1 января стартовал второй этап репетиционного тестирования.
20.12.2018 в 10:14

ДЗЕНЬ ДАБРЫНІ

14 снежня ў Ліцэі БДУ праходзіў ДЗЕНЬ ДАБРЫНІ.

Такое мерапрыемства праводзіцца ў Ліцэі ўжо трэці раз і становіцца добрай традыцыяй.

Увесь дзень на перапынках гучала жывая музыка.

Настаўнікі і ліцэісты падрыхтавалі тэатралізаваныя ВЯЧОРКІ.
14 снежня ў Ліцэі БДУ праходзіў ДЗЕНЬ ДАБРЫНІ.

Увесь дзень на перапынках гучала жывая музыка.

Настаўнікі і ліцэісты падрыхтавалі тэатралізаваныя ВЯЧОРКІ.